Newsy

28 June 2016

Nowy klip “Migotanie” feat. Jamal & Skubas

 

Wczoraj zakończyliśmy kolejny intensywny okres wiosennych koncertów. W sumie promując płytę „Demon i karzeł” hałasowaliśmy dla was już jakieś 50 razy. A to jeszcze nie koniec. Teraz robimy sobie małą przerwę na oddech i skierowanie myśli w nowe rejony muzyczne. Zostawiamy was jednak z pamiątką w postaci klipu do piosenki „Migotanie”. Klip powstał w trakcie naszych koncertów na przełomie lutego i marca. Jeżeli byliście na którymś z nich, to tym samy staliście się aktorami w tej krótkiej formie filmowej. Będzie super wdzięczni, jeśli pokażecie nasze wspólne dzieło innym, poprzez udostępnienie czy inne sztuczki netowe. Co do samej piosenki – duma nas rozpiera w w związku z faktem, iż gościnnie pojawił się w niej Tomek Mioduszewski (Jamal) oraz Radek Skubaja (Skubas). Panowie – to dla nas wielki zaszczyt!
Zdjęcia do obrazka powstały dzięki Sony Polska z wykorzystaniem kamer ‪#‎SonyActionCam‬. Za karkołomny przegląd ogromu materiałów oraz montaż odpowiada ekipa Art Paradox.

Dziękujemy wam wszystkim za super energię, zarówno na koncertach, jak i poza nimi. Już w sierpniu wracamy do gry przy okazji festiwalu Capital of Rock / Rammstein * Limp Bizkit / Wrocław, a na jesień szykujemy cały worek atrakcji z okazji naszego 15-to lecia.

https://www.youtube.com/watch?v=hqc5CTtyKg0

 

|