Newsy

28 March 2016

Dziękujemy za najlepszą trasę ever!

|
By
|
0 Comment
|

To pierwszy weekend od dwóch miesięcy, który spędzamy na kanapie a nie w fotelu busa. Na spokojnie oraz wykorzystując świąteczną atmosferę, postanowiliśmy całą tą przygodę jakoś ubrać w słowa.

To była bez wątpienia najlepsza trasa jaką dane nam było zagrać i (cytując Kubę Kawalca) przyspieszona lekcja przyjaźni. Przed pierwszym koncertem w Krynicy, w większości przypadków jedynie o sobie słyszeliśmy i ciężko było przewidzieć jak wytrzymamy ze sobą w nierzadko stresujących realiach rodzimej tułaczki muzycznej. Od pierwszego dnia wszystko działało jak w zegarku! Dotyczy to zarówno życia scenicznego jak i atmosfery poza nią.

Mega dziękujemy happysad za zaufanie i zabranie nas na tą niesamowitą wycieczkę. Dziękujemy Haresowi za trzymanie wszystkiego w ryzach oraz “nasze małe rytuały” Emotikon smile Olbrzymie podziękowania dla Siwego, Bociana, Wojtka, Arka i Darka za najlepszą opiekę techniczną jaką mieliśmy okazję kiedykolwiek otrzymać. Ukłony i podziękowania również dla Marka i całej ekipy Walkera za logistyczne opanowanie całej sytuacji oraz dla Grudnia za kontrolę nad naszymi szpejami sklepikowymi.

Panowie, jako osoby które z niejednego pieca jadły, możemy to obiektywnie stwierdzić – jesteście najlepsi!

Z naszej strony dziękujemy Panu Dawidowi za dźwięk jak kryształ i niekończącą się przyjaźń. Specjalne podziękowania wędrują również do Oskara i Bolka, którzy bezinteresownie ratowali nam tyłek w logistycznym karate.

Pragniemy również podziękować wszystkim organizatorom lokalnym za gościnę oraz Wam, gdyż bez Was to wszystko byłoby niemożliwe. Dziękujemy za tak wspaniałe przyjęcie i mamy nadzieję (graniczącą z pewnością 😉 ), że już niebawem to powtórzymy.

Maciek, Michał, Radek

|